ЖИТТЯ ТРИВАЄ!
«VLASNE. Ukrainian Project» Від Бортнянського до Вакарчука 2374031218

«VLASNE. Ukrainian Project» Від Бортнянського до Вакарчука

270 - 700 грн (50+ шт.)
Показать еще Показать меньше

Прем’єра концертного проєкту

 

Проєкт «VLASNE. Ukrainian Project. Нескорені&Непереможні»

Чотири століття української музики: від Бортнянського до Вакарчука

 

Авторський проєкт Одеської опери у виконанні провідних солістів, оркестру та хору театру, дитячого хору «Перлини Одеси».

 

Чотири століття української музики зазвучать в концертному форматі «VLASNE. Ukraine Project»: від Бортнянського до Вакарчука. Поєднання архаїки та сучасності, класики й модерну. Це стане справжнім мистецьким ковчегом, куди автори проєкту дбайливо зберуть музичний капітал країни.

 

У часи підступної війни ми прагнемо до того, щоб українці шляхом занурення в мистецтво перевідкрили для себе власну країну, зазирнули в середину власне себе самих і надихнулися. Це обумовило і назву проєкту «VLASNE», що означає своє, наше, українське, справжнє, притаманне тільки нам і органічно інтегроване у світовий музичний простір. Слова «Нескорені&Непереможні» уособлюють наш генетичний код.

 

Музичні номери програми репрезентовані через видатні постаті композиторів та виконавців, що вплинули на формування української музики, уславили її в світі: від Дмитра Бортнянського, Семена Гулака-Артемовського, Миколи Лисенка до Володимира Івасюка, Квітки Цісик, В’ячеслава Вакарчука тощо.

 

Запрошуємо вас поринути у захоплюючий світ української музики та відчути красу і глибину золотих хітів нашої країни.

 

Склад виконавців: заслужені артисти України Владислав Горай та Дмитро Павлюк, провідні солісти опери Аліна Ворох, Юлія Терещук, Марина Наймитенко, Анастасія Голуб, Сергій Узун, Павло Смирнов, Богдан Панченко, Ілона Скрипник, Олександр Прокопович, Василь Добровольський, хор та оркестр театру (солісти - Олена Іонова та Ігор Парада), хор «Перлини Одеси» (худ.керівниця - Лариса Гарбуз)