ЖИТТЯ ТРИВАЄ!
2385126142

Театр «Маски» в комедії «Ромео і Джульєтта»

200 - 400 грн (50+ шт.)
Показать еще Показать меньше

Зухвала та шалено смішна комедія театру «Маски». П'єса про кохання, щасливе кохання, бо кохання – це щастя, кохання – це музика, танець! Любов це життя!

Джульєтта, дівчинка тридцяти п'яти років, обіцяна за дружину Парису, родичу князя, неодноразово травмованому в голову праскою. Несподівана зустріч на балу з Ромео, захопленим дебілом, запалює в серцях закоханих незгасну пристрасть. З цим не можуть упокоритися батько Джульєтти — старий-маразматик Капулетті, і її брат Тібальт — задира, забіяка та забіяка. В результаті сварки Тібальт вбиває горщиком з-під квітів Бенволіо – приятеля Ромео. Вбиває підло, в спину, нишком. Ромео в пориві люті до смерті кусає за вухо Тібальта, від чого трагічно вмирає. Джульєтта таємно призначає Ромео побачення: на цвинтарі, де в результаті комічних поєдинків і несподіваних поворотів сюжету до загальної радості п'єса закінчується всесвітньою любов'ю, торжеством гумору, молодості та краси.

Неперевершені майстри повалять дурня, тобто один одного. «Маски» запрошують усіх любителів гумору відтягнутися на повну, відстовбурчитися, по ковбаситися та поржати! Коротше – розслабитися та відпочити!

З нами - весело!

Діючі лиця:

Ромео – Народний артист України Борис Барський

Джульєтта – Заслужена артистка України Наталія Бузько

Тібальт та Аптекар - Народний артист України Георгій Делієв; Олексій Агоп'ян

Капулетті – Михайло Волошин

Бенволіо – Олександр Постоленко

Паріс – Ігор Малахов

• Автор п'єси: Борис Барський

• Режисер-постановник: Георгій Делієв

• Звукорежисер – Юрій Савченко

• Художник з костюмів: Тетяна Арнаутова

• Майстер світу: Сергій Захаров

• Художник-бутафор: Олександр Алексєєв

• Хореограф – Віталій Залевський