ЖИТТЯ ТРИВАЄ!
2383314954

Сергій Бабкін

390 - 990 грн (50+ шт.)
Показать еще Показать меньше

СЕРГІЙ БАБКІН З КОНЦЕРТОМ В ОДЕСІ: НАЙКРАЩІ ХІТИ ТА НОВІ ПІСНІ

Філармонія, 30 липня. Початок концерту о 19:00

Через 4 місяці після туру Україною на підтримку нового альбому «ЛЮТИЙ» один за найвідоміших українських артистів Сергій Бабкін повертається в Одесу з програмою найкращих пісень за свою більш ніж двадцятирічну кар’єру.

Попередній концерт Сергія Бабкіна у повному складі відбувся більш ніж півтора року тому, коли артист відмічав реліз своєї збірки The Best. Весь цей час співак продовжував невпинно працювати, записуючи нову музику та граючи благодійні концерти в Європі, Азії та Північній Америці. Загалом Сергій зробив вже більш ніж 150 виступів у десятках країн, зібравши загалом понад 400 000 євро на допомогу ЗСУ та постраждалим жителям Харківщини.

Кількість нових пісень, які побачили світ протягом цього періоду, також вражає. Радіо-хіт «Непробивна», мрійливий сингл «Про Дні», присвята українським захисникам «127МА», українська версія однієї з його найвідоміших пісень «Забери», і головне перший з 2018-го повноформатний альбом «ЛЮТИЙ», який побачив світ 23/02/2024.

До програми концерту в Одесі увійдуть як улюблені композиції, перевірені роками, так і хіти з нового альбому, написані вже під час повномасштабної війни. Окрім звичної теплої та затишної атмосфери, притаманної виступам Сергія Бабкіна, вас очікує шалена енергетика найкращих харківських музикантів, здатних своєю майстерністю розсіяти темряву та надати потужний імпульс натхнення та любові.

Частина коштів від концерту традиційно піде на допомогу ЗСУ.